Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50

Pure 312 Nx.

Pure 312 Nx.

Hızlı aktarım ve en minik ve çok özellikli.

Pure ™ 312,  bir sergiye arkadaşlarınızla gitmek, klasik bir müzik keyfi yaşamak, bale performansını zarif bir şekilde izlemeniz için Sıgnıa Pure ™ 312 işitme cihazı hayatınızın tüm anlarınızı en doğal haliyle paylaşmanıza olanak sağlar.

Üst Düzey Kullanım konforu

Minik ve zarif kabiniyle Signia Pure ™ 312 kulak arkasında gözle görünmeden kullanılır.  Akıllı telefonla beraber kullanılarak  yüksek kullanım konforu ile uzaktan kumanda imkanı sağlar.

Tam donanım, Üstün bağlantı.

Özel ve en gelişmiş özellikler ile donatılmış Sıgnıa Pure ™ 312 işitme cihazı  en doğal ses ve en iyi işitme deneyimini sunar.

Hafif, orta ve yüksek işitme kayıpları için.

Tüm işitme kayıpları için uygun olan Sıgnıa Pure ™ 312 işitme cihazı  tüm zorlukların üstesinden gelerek hayatın  en doğal seslerini yeniden duyma imkanı sağlar.

Kendi sesinizi en doğal haliyle duyun.

İlk defa gittiğiniz bir yerin keyfini dostlarınızla beraber çıkartmak, bir sergiyi ziyaret etmek gibi durumlarda  işitme cihazınız size işitmenin en keyifli halini size sunar.

Çevredeki seslerle birlikte kendi sesinizin en doğal halini size sunarak keyifli bir işitme imkanı verir. Bu yeni özellikleri keşfederken bile Sıgnıa Pure ™ 312 işitme cihazı ile en doğal  ve en yüksek işitme performansını sizin için sunar.

Telefon görüşmeleri, televizyon ve müzik dinlemenin keyfi.

En çok sevdiğiniz sanatçının konserini ve ya Televizyonda ilk yayınlanan bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın. Bunun için tek yapmanız gerek sadece işitme cihazını bir akıllı telefon ile eşleştirmek olacak.

myControl Uygulaması işitme cihazınız ile telefonu eşleyerek işitme cihazınızı uzaktan kumanda ederek kimse farketmeden istediğiniz gibi sesin şiddetini ayarlayabilirsiniz.

Kolay kontrol etme.

  • Telefon
  • Müzik
  • Televizyon
  • Uzaktan kumanda
myControl Uygulaması ile telefon ile konuşabilir. Televizyon izleyebilir ve HD kalitede Müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.  miniPocket  ile telefon olmadan da uzaktan kumanda etme imkanı sunar.

 

Bir Bakışta Signia Nx Serisi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.