Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50
06.04.2018
Motion 13 Nx.

Doğal ses ve mükemmel uyum.

 

Hayatın tüm sesleri artık hayatınızda.

Motion 13 Nx ™, Arkadaşınızla bir kahve içerken, sahilde denizin keyfini çıkarırken, etraftaki kuş seslerin keyfini sürerken  Signia’nın yeni işitme cihazı   Motion 13 Nx ™ doğal ses teknolojisi ile tüm bu anların keyfini sonuna kadar yaşamanız için sizin yanınızda ve üstün özellikleri telefondan kumanda etme, televizyondan hızlı ve net ses aktarımı sayesinde size üstün bir hizmet sunar.

En özel tasarım deneyimi.

Motion 13 Nx ™ kullanıcılarının  gereksinimlerini ve isteklerini en üst düzeyde karşılamak . Üstün hizmet sunmak, farklı ayar seçenekleri ve  kolay taşıma imkanı verir. Bu şekilde işitme cihazı uzmanınız sizin içi en uygun çözümü size sunacaktır.

Kullanım konforu.

Bte ve kulak arkası modeli olan Motion 13 Nx ™  ergonomik tasarımı ile kulağınıza tam olarak oturarak size kullanım konforu ve kolaylığı sağlar.

Hafif, orta ve yüksek işitme kayıpları için.

Tüm işitme kayıpları için uygun olan Sıgnıa Motion 13 Nx ™ işitme cihazı  tüm zorlukların üstesinden gelerek hayatın  en doğal seslerini yeniden duyma imkanı sağlar.

Kendi sesinizi en doğal haliyle duyun.

İlk defa gittiğiniz bir yerin keyfini dostlarınızla beraber çıkartmak, bir sergiyi ziyaret etmek gibi durumlarda  işitme cihazınız size işitmenin en keyifli halini size sunar.

Çevredeki seslerle birlikte kendi sesinizin en doğal halini size sunarak keyifli bir işitme imkanı verir. Bu yeni özellikleri keşfederken bile Sıgnıa Motion 13 Nx ™ işitme cihazı ile en doğal  ve en yüksek işitme performansını sizin için sunar.

Telefon görüşmeleri, televizyon ve müzik dinlemenin keyfi.

En çok sevdiğiniz sanatçının konserini ve ya Televizyonda ilk yayınlanan bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın. Bunun için tek yapmanız gerek sadece işitme cihazını bir akıllı telefon ile eşleştirmek olacak.

myControl Uygulaması işitme cihazınız ile telefonu eşleyerek işitme cihazınızı uzaktan kumanda ederek kimse farketmeden istediğiniz gibi sesin şiddetini ayarlayabilirsiniz.

Kolay kontrol etme.

  • Telefon
  • Müzik
  • Televizyon
  • Uzaktan kumanda
myControl Uygulaması ile telefon ile konuşabilir. Televizyon izleyebilir ve HD kalitede Müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.  miniPocket  ile telefon olmadan da uzaktan kumanda etme imkanı sunar.

 

Bir Bakışta Signia Nx Serisi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.