İnsan odaklı ve güler yüzlü bir ruhla, işitme kaybınızı bir bulmaca değil, hayatınızın bir parçası olarak kabul ediyoruz.

Işığın, sesin ve teknolojinin kucaklaştığı bu büyülü dünyada, işitme sağlığı yaşam kalitemizi belirleyen kritik bir unsur haline gelmiştir. Bu önemli noktadan yola çıkarak, insan odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen bir firma olarak, işitme kaybı yaşayan bireylere kaliteli çözümler ve güvenilir hizmet sunma vizyonuyla yola çıktık. 

Yurt içinde ve yurt dışında birçok şube ile 2009 yılından beri süregelen bu yolculuğumuzda her bir müşterimiz, bizim için bir öykünün kahramanıdır. Her işitme kaybı bir başlangıç, her çözüm bir dönüşüm anlamına gelir. 

May İşitme olarak temel amacımız sadece cihaz satmak değil! Kişilerin işitme kayıplarına ve yaşam standartlarına en uygun işitme cihazı ile onlara yeniden hayatın sesini yakalama fırsatı sunmaktır. 

Her bireyin eşsiz olması gibi, her işitme kaybı da eşsizdir. İşitme kaybı yaşayan her bir hastamıza, yaşam standartlarına en uygun çözümleri sunarak, kendi öykülerine yeni bir sayfa eklemelerine yardımcı oluyoruz. İşitme kaybı ile ilgili farkındalık yaratmak ve daha çok insanın öyküsüne melodi katmak için güvenilir hizmet sunmaya devam ediyoruz! 

Siz de hayatınızın sesini yeniden keşfetmek, öykünüzü daha net bir şekilde duymak istiyorsanız, May İşitme ailesine katılın. Her bir notanın sizin hikayenizdeki yerini bulmasına izin verin. Güvenle, kalpten gelen bir hizmetle sizinle olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayatınızı daha net bir şekilde duymak için May İşitme her zaman yanınızda!