Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50

WIDEX UNIQUE

17.12.2017
WIDEX UNIQUE

İŞİTMEDE YENİ UMUTLAR

WIDEX UNIQUE™ ile tüm işitme cihazlarında olduğu gibi kullanıcılara en üst düzey kullanım kolaylığı ve daha iyi işitme imkanı sunmak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi yine en iyi işitme cihazını yaptık. Dijital sesle ilgili sesin her işlemini gözden geçirip, işitme cihazının performansının sınırlarını zorluyoruz.

WIDEX UNIQUE™  İşitme cihazı yüksek girdi için en gelişmiş A/D dönüştürücüler ile rüzgar sesini önemli ölçüde azaltıp dönüştüren 8,4 dB oranında SNR gelişimi imkanı veren RÜZGAR SİSTEMİ AZALTMA  ile birlikte  tüm yeni özelliklerle donatılmıştır.

SINIRLARIN ÖTESİNDE

WIDEX UNIQUE™  cihazı, içinde bulunan dört dönüştürücü sayesinde en iyi ses yakalama özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde 113’dB e kadar doğrudan, bozulmadan işitme imkanı sunar.  Gürültü düzeyini minimuma düşürdüğü için 5dB’lik sesi dahi en net şekilde duyurma özelliğine sahiptir.  Bu özelliği ile kullanıcısına 108 dB’lik net şekilde duyma imkanı sağlar.  UNIQUE  işitme cihazları yakaladığı bu özellikleri sayesinde en üst ses seviyelerinden en alt ses seviyelerine kadar ani tepkiler verebilen, rüzgarlı ve gürültülü ortamlardan en sessiz ortamlara kadar en iyi işitme imkanı sunar.

EN KARIŞIK SESLERDEN EN NET SESLERE KADAR

WIDEX UNIQUE işitme cihazı her türlü sesi alıp en temiz şekilde vermek için üretilmiştir.
Gürültü azaltma özelliği ile en çok rahatsız eden zayıf gürültüleri (cızırtı, hışırtılı,…v.b ) sesleri düşürerek kullanıcısına en net sesi sunar.

Rüzgar gürültüsünü azaltma özelliği ile hayatın içinde ve işitme cihazlarında en çok yaşanan rüzgar sesi sıkıntısını çözen bir teknolojidir. Bu teknoloji ile rüzgar seslerini düşürerek kullanıcısına kullanım konforu sunar.

İster doğada yalnız olmanın keyfini sürün, isterseniz şehrin en kalabalık ve en gürültülü merkezlerinde,  Unıque işitme cihazları; sesin en temiz ve en net halini kullanıcısına ulaştırma imkanı sunar.

COM-DEX

Unıque işitme cihazı olarak sınırlı olan bir model değildir. COM-DEX uygulaması ile akıllı telefonlarla uyum sağlayan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların COM-DEX sayesinde sürekli işitme cihazı ile bağlantıda kalmasını sağlar. Bluetooth özelliği sayesinde tüm akıllı telefonlar ile bağlantı kurma imkanı verir. Unıque işitme cihazı COM-DEX sayesinde iPhone ve akıllı telefonlar ile kontrol edilebilir ve program geçişleri yapılabilmektedir.  Sesin keyfini daha fazla yaşamak için Unıque işitme cihazını edinebilir, COM-DEX sayesinde kullanım konforunu akıllı telefonunuzla ve televizyonunuzla uzaktan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 

NOT: 110, 220, 330 ve 440 kalite  sınıfları mevcuttur

 

COM-DEX Uygulama kolaylığı

İşitme cihazının daha kolay kullanımı için COM-DEX  cep telefonu uygulaması ile ses ve program ayarlarını yapma imkanı bulabilirsiniz.

COM-DEX ile Uzaktan Mikrofon Kullanımı

Uzaktan mikrofon kullanımı, duyma imkanının zorlanıldığı yerlerde partnerinizin sesini daha iyi duyabilme imkanı vermektedir.

Kullanım kolaylığını şu şekilde sağlar: Örneğin, öğrenci öğretmen ilişkisinde kalabalık sınıflardaki fazla sesin ve kişi sayısının çokluğundan dolayı sınıflar işitmenin zor olacağı yerlerden biri olarak tanımlanabilir. COM-DEX Uzaktan Mikrofon  Kullanımı ile mikrofonu öğretmenin yakasına takarak, öğrencisine 10 metrelik bir menzilden en iyi işitme imkanını verir.

TV-DEX özelliği,

TV-DEX; televizyon izlerken, müzik dinlerken bu özellik ile kullanıcısına 10 saate kadar üstün kalitede sesin keyfini yaşatmaktadır.

  • Ultra düşük gecikme (<10msn) ile yüksek kalitede ses
  • Room Off özelliği ile TV & Hi-Fi
  • İşitme cihazına 1 metre ve baz istasyonuna 10 metre mesafe
  • 10 saat kesintisiz kapasite
  • Şarj edilebilir TV-Base
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.