Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50
12.12.2017
WIDEX MENU

Wıdex Menu ile iyi bir seçim ve mükemmel  sesler!

Menü serisi ile ihtiyacınız olan özellikleri seçebilir ekstra olan özellikleri kaldırıp daha uygun fiyata işitme cihazı alabilirsiniz.

Temel menü özellikleriyle,  kolay dinleme ile harika sesler sunuyor ve ötme sıkıntısını en aza indirgiyor.  Ortam değişikliklerinde de  maksimum uyum sağlamaktadır ancak bu özellik daha pahalı olan işitme cihazlarında bulunmaktadır.

İhtiyacınıza en uygun İşitme Cihazı.

En iyi dinleme imkanını yakalamak için size özel bir işitme cihazı isterseniz. Widex menü temel özelliklerinin yanında  kanal sayısı arttırabilirsiniz. Bununla birlikte Tinnitus (çınlama) özelliği ile çınlama tedavisi imkanı da sunmaktadır. Maksimum düzeyde konuşmada anlaşılabilirlik isterseniz bu özellikte isteğe bağlı işitme cihazına eklenebilmektedir.

Widex MENU ek özellikleri olmadan da net ve doğal dinleme imkanı sunmaktadır.

MENU kullanıcısına birden fazla kolaylık sağlar.

İşitme Cihazı kullanıcılarının hepsi farklı yaşam tarzlarına sahiptir. Wdex MENU tüm kullanıcılarının standartlarına uygun ortam dinleme imkanı sunmaktadır.

Her yaşam tarzına uygun  işitme cihazı Widex MENU

Yaşam standartlarınız ne olursa olsun sizin için uygun şartları sunan bir Widex MENU tavsiye edilir. aşşağıda bi kaç örnek verilmiştir.

 1. Profesyonel toplantılardaki kullanımı
 2. Aktif spor hayatında kullanımı
 3. Aile ortamında kullanımı
 4. Konforlu kullanım imkanı sunmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Merhaba wıdex 4 kanallı işitme cihazı fiyat bilgisi alabilirmiyim ltf.

  1. admin dedi ki:

   İyi günler;

   İnternet üzerinden fiyat bilgisi verilememektedir. İstanbul içerisinde oturuyorsanız size en yakın şubemize giderek İşitme Cihazlarını deneyerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.