May İşitme HABERLER

İşitme Cihazı Dünyasıdan son haberleri bu alanda bulabilirsiniz.

ARTIK ESTETİK KAYGILARINIZ KALMAYACAK

İşitme cihazınızı özgüven ile kullanın. Çarpıcılığınızı gözler önüne serin. İnce, şarj edilebilir ve stil sahibi görünümüyle Styletto işitme cihazlarına bakış açınızı değiştirecek. Kulağınıza taktığınız andan itibaren sesin renklerini keşfedeceksiniz.

360° Görünüm

SAYILARLA May İşitme

0

İstanbul'da Yaygın Şube Ağımız

0 %

Müşteri Memnuniyeti

0

Sektördeki 12. Yılımız

0

İstanbul'da Yaygın Şube Ağımız

İŞİTME CİHAZI SATIŞ MERKEZLERİMİZ

Şubelerimizde İşitme Testi, Cihaz Denemesi ve Teknik Servis Arıza Kabul Yapılmaktadır.

May İşitme Cihazları

İşitme kayıplarının zorlukları bilip bu konu hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla, duymaya en fazla ihtiyaç duyan kişiler için 6 yıldır bilfiil hizmet etmekteyiz. İşitme kayıplarında en kaliteli çözümü üretmek, işitme kaybı ortaya çıkması halinde işitme kaybı duyan hastanın en kaliteli ses düzeyinde duymasını sağlamak, en önemli görevimizdir. Kulak sağlığı ile ilgili olan her türlü sorunda, kamu ve özel kurumlarla da beraber hareket edip. Kulak sağlığına hizmet etmeyi amaçlamaktayız.

Kablosuz teknoloji ürünü olan işitme cihazlarından, en iyi kaliteyi hastalarımıza sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz konu başlıkları içerisinde; işitme testleri, kulak kalıbı, işitme cihazı ve aksesuar satışı, işitme cihazı montaj ve tamir servisi, cihaz bakımı ,cihaz testi, hizmetleri bulunmaktadır. Bir Alman markası olan SİEMENS ve Danimarka firması olan WİDEX işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bol ürün çeşidimiz perakende mağazamız ve yeni açılacak olan şubelerimizle İstanbul’da birçok ilçede hizmet sunmaktayız. Şuan, sektördeki Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan May işitme cihazları uygulama merkezleri sağlık sektöründe her konuda önderliğine devam etmek için çalışmaktadır. Hedefimiz, gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan işitme teknolojisini ülkemize taşımak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ve sürekli bir şekilde sağlamaktır.