Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50

Silk primax.

Silk primax.

Fark edilmesi güç yeni teknoloji.

Minicik olan yeni Silk Primax Klik CIC cihazlar kulak içi cihazlar arasında en yeni teknolojiler ile kullanıcısının karşısına çıkan en küçük görünmeyen işitme cihazıdır. Binaural TekMik özelliği ile yönsellikde dünyada ilktir.  Slikon klik Dome ler sayesinde kullanımda rahatlık ve konfor sağlar. Silk Primax Görünmeyen işitme cihazı bütün kulak kanallarına uyumludur. Müşterileriniz Sılk Primaxi istediği gibi deneyebilir.  Kişiye özel kalıp yapılması beklemeden kulak içi görünmeyen işitme cihazını alıp çıkabilirler.

 

Silk primax. Görünmeyen İşitme Cihazı İsteyenlere,

Genel özellikler

  • Çabuk ayarlanır Klik Silikon Dom ile kullanılır
  • Bütün kulaklara uyan üç farkı ölçüsü bulunur
  • Bütün kulak kanallarında görünmezlik ve rahatlık imkanı
  • İşitme zorluğunu düşürdüğü klinik olarak ortaya konmuştur.*

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SpeechMaster ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.

Silikon Dome’ler

Sılk işitme cihazı yüksek kullanım kolaylığı ve konforu sağlamak için kulak içindeki havanın dengesini hazır yumuşak slikon dome’ler ile  tam uyumlu haldedir.

Silikon Dome açık ve kapalı olarak iki farklı seçenek sunar  ve üç farklı ölçüsü ile (Küçük, Orta, ve Büyük) genel olarak bütün kulaklara uyum sağlamak amacıyla üretilmiştir

Silk primax ile Estetik Duruş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.