Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50
02.04.2018
Pure 13 Nx.

En  iyi işitme deneyimi için en doğal işitme cihazı

Pure™ 13 işitme cihazı ile toplantı halindeyken,  iş görüşmelerinde iken, sunumda iken veya iş arkadaşlarınız küçük bir toplantıda iken en doğal ses  verimi ile beraber akıllı telefon özelliğinin yanı sıra televizyondan ses aktarma ile üstün ve uzun süre kullanım imkanı sağlar.

En uzun süre ses aktarımı,

Signia güvenirliğiyle Pure™ 13 işitme cihazı kendi klasmanında ki cihazlarda en uzun süre ses aktarım süresine sahiptir.

En doğal ses ve en yüksek işitme performansı

En yeni teknolojiler ile üretilmiş olan  Pure™ 13 işitme cihazı  doğal ses ve yüksek işitme kayıplarına uygun özellikleri ile diğer işitme cihazlarından her zaman bir adım daha öndedir.

Tüm işitme kayıplarına uygun işitme cihazı

Düşük, orta ve ileri derece kayıplarının tümüne uyumlu olan Pure™ 13 işitme cihazı  sizin için bütün zorluklarla başa çıkarak size en doğal işitme imkanını verir.

Kendi sesinizin en doğal halini duyma imkanı

Her türlü ortamda, toplantıda, gezilerde , açık havada  gürültülü ve en sessiz ortamlarda dahi size en doğal ve en iyi işitme imkanını kendi sesinizle beraber birleştirerek en uygun şekilde size işitme imkanı sunar.

Telefon görüşmeleri, televizyon ve müzik dinlemenin keyfi.

En çok sevdiğiniz sanatçının konserini ve ya Televizyonda ilk yayınlanan bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın. Bunun için tek yapmanız gerek sadece işitme cihazını bir akıllı telefon ile eşleştirmek olacak.

myControl Uygulaması işitme cihazınız ile telefonu eşleyerek işitme cihazınızı uzaktan kumanda ederek kimse farketmeden istediğiniz gibi sesin şiddetini ayarlayabilirsiniz.

Kolay kontrol etme.

  • Telefon
  • Müzik
  • Televizyon
  • Uzaktan kumanda
myControl Uygulaması ile telefon ile konuşabilir. Televizyon izleyebilir ve HD kalitede Müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.  miniPocket  ile telefon olmadan da uzaktan kumanda etme imkanı sunar.

Bir Bakışta Signia Nx Serisi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.