Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50

Pure 13 BT primax.

Pure 13 BT primax.

Hassas işitme ile en iyi işitme deneyimi.

Yeni Pure 13 BT primax , Bluetooth özelliği ile beraber işitmeye fayda sağlayan tek işitme cihazıdır. myControl Uygulaması ile kişinin her türlü ortama tam bir şekilde uyum sağlaması için  Bluetooth  özelliği kullanılır

Mesela, kullanıcı rüzgarlı bir ortamda iken , işitme cihazları her türlü sesi almaktadır. Sadece konuşulanları değil , ortam seslerine de ulaşır.  Yeni Pure 13 BT primax kişi haraket ederken bile en iyi duyum deneyimini sağlamak için üretilmiştir.

Pure 13 BT primax. iPhone ve televizyona direk bağlanabilen birinci sınıf işitme cihazı.

Özellikler:

  • HD binaural
  • Bluetooth ile sağlanan odyolojik faydalar
  • Direkt akış
  • myControl Uygulaması
  • TeleCare 2.0
  • Tinnitus (çınlama) tedavisinde Notch Terapisi

Güçlü bağlantı İmkanı.

myControl Uygulaması ile Pure 13 BT primax.

Signia Pure 13 BT primax, sunduğu myControl mobil uygulaması ile kişilerin daha rahat duyum sağlayabilmesi için hareket ederken bile işitme cihazına veri göndererek kişiye en iyi işitme imkanı sağlar. Bu özelliği sayesinde her kişiye yaşam kalitesine göre en iyi duyum sağlayabilir.

* Bağımsız yapılan iki klinik çalışma binax’in bazı zorlu ortamlarda normal işitmeden daha iyi netice sağladığını göstermiştir. (Kuzey Kolorado Üniversitesi, 2014; Oldenburg Hörzentrum, 2013): Dar yönsellik özelliğine sahip Carat binax veya Pure binax işitme cihazı kullanan hafif ile or ta kayıplı kişilerde, kokteyl benzeri ortamlarda Gürültüde Konuşmayı Alma Eşiklerinin normal duyan kişilere göre 2,9 SGO dB daha iyi olduğunu göstermiştir.

İşitme Cihazında Dünyanın ilk Sensör Kullanımı.

İşitme cihazında kullanılan hareket sensörü ve myControl uygulaması sayesinde insanların hareketlerine göre ortam değişikliklerini algılayıp kullanıcının işitme kaybına göre en uygun şekilde ayarlanıp  net bir duyum sağlamaktadır ve yeni myControl uygulaması ile birlikte artık bu mümkün.

 


Yükses Sese, Gürültüye Maruz Kalma

İşitme Cihazları, kişinin sağlığını korumak ve destek olmak içindir. Yüksek sese maruz kalan kullanıcılar için en uygun profili oluşturup ve kişinin sağlığını nasıl koruyacağını öğretmektedir.


Müzik Dinleme Keyfi

İşitme Cihazı kullanıcıları Pure 13 BT ile en çok sevdikleri sanatçıların şarkılarını  doğrudan işitme cihazı ile yüksek ses kalitesinde  dinleme imkanı sağlayabilirler.

Telefon ‘la Görüşme İmkanı

Kullanıcılar telefon görüşmelerini akıllı telefonlar aracılığıyla işitme cihazına kolayca aktarma imkanı verir.


StreamLine TV Özelliği ile,

StreamLine TV özelliği ile, Televizyondan gelen seslerin doğrudan doğruya  İşitme cihazına iletme imkanı sağlar. Kullanıcıların ses seviyesini ise myControl uygulaması ile istediği gibi ayarlama imkanına sahiptir


Signia Çınlama (tinnitus) Tedavisi

Kendine özgü Tinnitus özelliği ile kullanıcılarına çınlama tedavisi sunmaktadır.

 

Bir bakışta Pure 13 BT primax

The Connected Ear ile Hızlı bağlantı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.