Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50

Motion Primax.

Motion Primax.

Motion SP Primax.

Çok güçlü, sağlam ve eksiksiz.

Motion™ SP sağlam dış kabini, en yeni özellikleri ile teknolojide ileri seviyeye ulaşmış ve en ileri derece işitme kayıpları için kullanılabilir duruma getirilmiştir. Primax serisi kişinin sosyal yaşamının her anında, hatta en gürültülü ortamlarda dahi  sesi en temiz hali ile kullanıcısına iletme imkanı sunar.

Motion SP primax  ayrıntıları.

  • Performans seviyelerinin hepsinde farklı renk seçenekleri mevcuttur.
  • İleri derece işitme kayıplı kullanıcılar için tasarlanmıştır.
  • Signia primax, bağlantı, konuşma anlaşılırlığı ve performansı, SpeechMaster gibi tam kablosuz donanım desteği ile uygulamalar ve aksesuarların kullanımını daha kolay hale getirmiştir.

Motion P primax.

Düşük, orta ve yüksek seviyedeki işitme kayıpları için tasarlanmıştır.

Orta ve yüksek seviyede işitme kaybı olan kullanıcılar için sosyal yaşantı bir çok yönden zorlayıcı olmaktadır. Yeni Motion P daha kibar ve daha güçlü özellikleri sayesinde binax Motion PX modeline alternatif olarak tasarlanmış. Etkili uyum ve kullanımda konfor arayan kullanıcılar  için tasarlanmıştır.

Motion P primax ayrıntıları.

yüksek performans minik kabin. Motion P yeni minik, gösterişli , güçlü kabini ve renk seçme imkanı ile kişinin yüksek konfor ve estetik açıdan isteklerine cevap vermektedir. primax işitme cihazları sayesinde istenen baskın sesi yükselterek gürültülü yerlerde işitmeyi daha kolay hale getirir.

Daha fazla konfor için aksesuarlar kullanılabilir.

easyTek aksesuarı sayesinde işitme cihazlarını daha kolay kullanabilirsiniz. Kişiler ses ayarını ve program değiştirmeyi daha kolay ve görünmeyecek şekilde yapabilirler.

Şık. Kullanımı Kolay. Zahmetsiz.

 

İleri seviyede uyum ve pratiklik.

Akıllı telefon uygulamaları ile  hayatınızı kolaylaştırır. Kişiler akıllı telefonları ile cihazın ses seviyesini ve program değiştirme özelliğini kolayca kullanabilme imkanı bulmaktadırlar. touchControl özelliği sayesinde yüksek kolaylık imkanı sunmaktadır.

 

Bir bakışta Motion primax

 

Motıon PRİMAX Serisi

 

1- Çok fonksiyonlu butonlar ile kullanım kolaylığı

 

2- Görünmeyen tasarım

 

3- Ses kalitesinde güvenilirlik

 

4- Özellikleri ile çok yönlü kullanım imkanı

 

5- Yüksek aktarım süresi

 

6- Kolay ayarlanabilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.