Size bir telefon kadar yakınız
0(212) 410 60 50
15.12.2017
614 görüntülenme
Intuis 3

Kanıtlanmış teknoloji, mükemmel konfor.

Hayatta basit ama olağanüstü şeyler vardır.

Bir çocuğun mutlu kahkahaları, sevdiklerinizle yaptığınız bir telefon görüşmesi, ağaçlardaki kuş sesleri – anları özel kılan ve hayatımızı zenginleştiren sesler. Kanıtlanmış teknoloji ve Signia’nın yeni Intuis 3’ün üstün konforu sayesinde bu sihirli anların keyfini çıkarın.

Sizin için en iyi çözüm.

İster kulak arkası BTE veya kulak içi ITE modellerinden biri olsun Intuis 3 İşitme Cihazı sizin için iyi bir çözümdür. Neredeyse tüm işitme kaybı seviyelerine uygun olan işitme cihazları size güvenilir, net ve rahat bir dinleme deneyimi sunar ve touchControl Uygulaması™ veya miniPocket™ üzerinden uzaktan kumanda seçenekleri ile maksimum esneklik sağlar.

Şık BTE modelleri rahat bir şekilde kulağın arkasına oturur.

Klik ITE modelleri kulağınızda görünmez bir şekilde oturur ve kolayca ayarlanır.

Kişiye özel yapılan ITE modelleri kulakta neredeyse görünmezdir.

Intuis 3 işitme cihazlarına ait detayları keşfedin:

Intuis 3 BTE özellikleri

Intuis 3 P

KONUŞMAYI ANLAMAK

(1) Önemli olan konuya odaklanın.
Intuis 3 BTE cihazların yönsel mikrofonları sesleri yükseltmek üzere seçer. Sizi ön taraftan gelen seslere odaklarken diğer yönlerden gelen rahatsız edici sesleri azaltır. Konuşmayı algıladıkları zaman arka planda gürültünün bulunduğu zorlu ortamlarda bile konuşmacıya kolayca odaklanabilmeleri için yönsellik modunu etkinleştirirler.

KOLAY KULLANIM

(2) Tüm seçenekler parmaklarınızın ucunda.
Intuis 3 BTE cihazlar üzerindeki program düğmesi ile dinleme durumu değiştiğinde ya da ses seviyesini ayarlamanız gerektiğinde kolay ve hızlıca programı değiştirmenizi sağlar.

(3) Tam kontrol.
Optimum işitme basit ve rahattır ve gizli yapılır: Durum ne olursa olsun touchControl Uygulaması ile Intuis 3 tam kontrol altına alınır. Intuis 3’ün işitme programlarını değiştirebilir, ses, bas ve tiz seslerini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefondur.

(4) Sağlam, dayanıklı ve güvenilir.
Intuis 3 BTE cihazların kabinleri zorlu koşullarda test edilip denenmiştir ve günlük hayattaki nem, ter, toz ve kire karşı dayanıklıdır.

KONUŞMACIYI NET BİR ŞEKİLDE DUYUN

(6) Mesafe uzak olsa bile yakında duyun.
Endüksiyon döngüsü ile donatılmış ortamlarda Intuis 3 M, P ve SP modellerdeki Telecoil veya T-Coil fonksiyonu konuşmacıyı net bir şekilde anlamanız için size yardımcı olur. Yandaki işareti gördüğünüz yerlerde basitçe T-programı seçin:

HIZLI DEĞİŞİM

(6) 3 basit adım ile değişin.
Intuis 3 BTE cihazların üzerindeki pil kapağı zahmetsizce açılır ve kapanır, böylece aşağıdaki adımlarda da gösterildiği gibi standart pil hızlı ve kolayca değiştirilebilir.

Intuis 3 Klik CIC & ITE özellikleri


Intuis 3 Klik CIC

DAHA İYİ DUYUN

(1) Daha yüksek ve net ses.
Sesler mikrofon ile iletilir ve daha net işitme sağlamak için yükseltilir.

TAKIP ÇIKARTMAK BASİTTİR

(2) Pil kabini.
Açılması kolaydır, böylece hızlı ve basit bir şekilde standart pili değiştirebilirsiniz.

(3) Kullanışlı tutaç.
Görünmez fakat kullanımı kolay olan tutaç, işitme cihazlarını kulağınızdan kolaylıkla çıkartabilmenizi sağlar.

(4) Ücretsiz gizli uzaktan kumanda.
touchControl Uygulaması* Intuis 3 cihazınızı akıllı telefonunuz aracılığıyla kontrol etmenizi sağlar.

DAHA İYİ HİSSEDİN

(5) Rahat havalandırma.
Klik Silikon Dom’un ve ITE modellerin içindeki vent kulaktaki hava akışını sağlayarak size normal bir açık hava hissi verir.

INTUIS 3 KLİK ITE: HIZLI AYAR ÇÖZÜMÜ

(6) Tek bir klik ile mükemmel ayar.
Intuis 3 Klik ITE modellerin üzerinde bulunan hızlı ve basitçe tıklanarak sunduğu muhteşem konfor ile anında uyumlanabilen ve kolay değiştirilebilen Klik Silikon Dom’lar süper yumuşak silikondan yapılmıştır. Klik Silikon Dom’ların üç farklı boyutu mevcuttur, neredeyse her kulağa uyumludur.

INTUIS 3 ITE: KİŞİYE ÖZE GÖRÜNMEZLİK

Kişisel işitme çözümünüz.
Kulağınızın anatomisi ve işitme kaybınız için özel olarak hazırlanan Intuis 3 ITE cihazlar size tamamen kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi sunar.

touchControl Uygulaması: Akıllı telefon ile cihazınızı kontrol etme konforu.
Akıllı telefonunuzu, işitme cihazınızın uzaktan kumandasına dönüştürün: touchControl App™ uygulaması ile kullanım rahatlığını parmaklarınızın ucunda hissedin.

Program ve ses seviyesi değişikliği, pes ve tiz ayarlarını zahmetsizce değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey, bir akıllı telefon.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.